יום חמישי, 7 במאי 2009

החיפוש אחרי הקיט המתאים לי

שלום חברים יקרים.
לפני כחצי שנה התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש ( בשנתיים וחצי האחרונים אני עצמאי בתחום השיווק והמיתוג האישי),והפעם החלטתי לתת את שירותי לחברה גדולה לאחר שני פרויקטים קודמים שלא ממש הצליחו לקדם אותי לאן שרציתי ,אז קצת לפני ינואר 2009 אני מוצא את עצמי נוסע כל יום הלוך וחזור למשרד שנמצא במרחק של 15-20 דקות מביתי.
לפני כמה ימים (7/5/09) אני מרגיש שאני צריך להביא עוד חולצה לעבודה בבוקר כי כבר מתחיל הקיץ וזה אומר לחות מטורפת באזור המרכז .חשבתי על קורקינט חשמלי כבר כמה חודשים ,גם מהיר (ראיתי כמה מהחדשים ,שהיה אפילו לי קשה לעקוף אותם),אבל הבנתי שהמחיר שלהם ממש בשמיים 6000-5000 ש"ח (כמעט כמו קטנוע).
כשאני מגלגל את הרעיון בראש ,התעוררתי בוקר אחד עם רעיון לקיט מנוע חשמלי לאופניים.
אין אף דבר יותר מזוהה איתי מאשר אופניים,ומאז ומתמיד רכבתי וארכב כנראה עד יום מותי בעוד 80 שנה על אופניים.
כהרגלי נכנסתי לעסק שלי (נו... הלפ טופ) והתחלתי לחפש כמו שאני אוהב על כל מה שקשור בקיטים לאופניים חשמליות/חשמליים.
כמובן שראיתי שאין ממש הרבה הצע ,נפגשתי לנסיעת מבחן עם בחור שמביא קיטים מסין.המנוע היה 250Wעם סוללה 24V 10AH והיה חלש לי ,מה לעשות אני אוהב מהירות ורוצה להרגיש שיש לי מנוע מתחת לרגליים ולא איזה דרדל'ה.אני ממשיך את חיפושי.
אני מתלבט אם לקנות לעצמי אחד וזהו,או להתחיל חלום חיים של עסק לעצמי שמתעסק בשיווק קיטים לאופניים.
ההתלבטות השניה היא אם להתמקד במוצר זול וכבד או ללכת על הטופ שבטופ ,מוצר איכותי קל וחזק (כנראה שזה לא יהיה סיני...חחח).
אז אני מזמין אותכם להתלוות אלי בחלום הרטוב שלי שהוא יהיה עסק שמספק לאנשים קיטים לאופניים ,התקנות של קיטים בבית הלקוח ובמרכז שירות.
אני מצרף וידאו שראיתי ביוטיוב ומאוד עשה לי חשק...מוזמנים להגיב ולהוסיף משלכם או ליצור קשר ,אולי גם נעשה משהו ביחד,מי יודע..


אין תגובות: