יום שני, 6 ביולי 2009

עוד דרך לחסוך בהוצאות הדלק - HHO


כל כמה חודשים יש דרך מעניינת לאוצר להראות כאילו אכפת לו מהציבור ומודיע בצור האלגנטית שיש 20-30 אגורות הוזלה של מחירי הדלק.ובדיוק חודש אחרי זה מודיע על יקור מחירי הדלק בחצות ב2-3%.הלקח הוא לפי דעתי איזהו שהיא מגמה של ייקור הדלק בתוכנית אסטרטגית למנוע מהציבור להרגיש את זה.ובטח אתם יודעים מה זה יגרור,נו ברור עליית מחיר הדלק תוביל לייקור המוצרים והשירותים באחוז דומה לפחות (רק שאף פעם לא מוזילים את המחירים כשיש ירידה במחירי הדלק).
בזמן האחרון ראיתי כמה סרטונים שמסבירים איך אפשר בעזרת טכנולוגיה בת מעל 100 שנים לחסוך בצריכת הדלק ברכבים שנעים בכבישים גם בדלק וגם בסולר בצורה מאוד קלה ופשוטה להרכבה.
למי שלא יודע אם לוקחים שני חוטים מחוברים לסוללה ומכניסים אותה לכוס מים נוצרות בועות (אלקטרוליזה) של מימן.
המימן הוא גז מאוד דליק ועל כן אפשר להשתמש בו כגז מעורבב עם האויר שנכנס למערכת ההזרקה של הרכבים ובניצול המימן הנפיץ נוצר חיסכון משמעותי בצריכת הדלק. (יש שמדברים על כ50% צריכת דלק).
בכדי לייצר את הטכנולוגיה לא צריך הרבה יותר מכלי שמכיל מים עם אלקטרודות וצינורית שמתחברת לסעפת היניקה של הרכב.
בימים הקרובים אני אשתדל לעביר לך בנוסף לאופניים החשמליים גם טיפים שיעזרו גם לכם לחסוך בדלק (נו ... לא כולם יעברו לאופניים חשמליים בזמן הקרוב,אבל להסב את הרכב שלך בסכום סמלי לרכב חסכוני שפועל על מים,זה אפשרי וקל)

להתראות בסרטון הבא
3 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

היי,

ניסית לבנות את מה שמתואר בסרטונים?
לאן מוזרק המימן המיוצר?
מה אחוז החסכון המושג?
ראיתי מספר תוכניות שנמכרות בארה"ב לבניית קיטים כאלו. אשמח לחסוך את ההוצאה אם ניתן.

תודה,
בועז.

Boaz Buzz אמר/ה...

היי חבר

אשמח לדבר אתך על הניסיון שיש לך בתחום.תתקשר אלי
את המימן מחברים בעזרת צינור לצינור העבה שמחבר בין בפילטר אויר למצערת בכדי להעשיר את האוויר .

בעז

KARMEL AL אמר/ה...

שלום שמי ישראל כרמל
אני יצרון ומתקין מערכות לחסכון בדלק . גז בראון או HHO החוסכות בין 40-ל60 אחוזים בצריכת הדלק במכוניות טרקטורים משאיות אוטובוסים גנרטורים סירות וכדומה . אחריות שנה למערכת והתחייבות לטיפולים תקופתיים.
לפרטים ותאום התקנה נא לפנות אל כרמל 0527275953