יום רביעי, 19 בפברואר 2014

מבחן ארוך טווח נאו בייק - אחרי חודש

אחרי חודש רכיבה [ לא אינטנסיבי במיוחד ] החלטתי שמגיע לכם עוד קצת מהחוות דעת שלי על נאו בייק . נתחיל בדברים השליליים . נאו בייק מתחרים בשוק רווי של אופניים סיניים זולים ולכן מחיר שהוא מעל 11,000 ש"ח לאופניים חשמליים ,כשניתן להשיג אופניים בפחות מחצי מחיר בשוק גורמים לאנשים להרים גבה , למה כל כך יקר ? כבר הבנתי שנאו בייק לא מיועדים לכל אחד , למי שמחפש תחליף זול לתחבורה , שיחפש את האופניים החשמליים הזולים ... למי שמחפש אופניים שישארו גם בעוד 10 שנים ,עם אבא ואמא ,חלקים ואחריות על המכלולים ועל הסוללה ,נאו בייק זה הפתרון . עוד דבר שהייתי מחליף בהם ,הוא ידיות ברקס שמותאמות לאצבע אחת [ כרגע הידית גדולה ובטעות גורמת לחשוב שצריך להשתמש ביותר מאצבע אחת ] .
היתרונות שלהם ,מנוע עמיד במיוחד לעומסים,מראה אסטטי נטול חוטים וחיבורים [ הכל בתוך השילדה ] ,נסיעה רצופה של עשרות קילומטרים ללא צורך בהטענות ,כלומר אם תסעו גם 30 ויותר קילומטר [ לא מומלץ לישבן ממוצע ] הסוללה זה הדבר האחרון שתצטרכו לחשוב עליו .
מהירות , נכון ש25 קמ"ש לפעמים זה לא שיא המהירות שניתן להגיע עם אופניים ,אבל זה בהחלט מהירות סבירה פלוס , בטוחה ועדין ניתנת לשליטה גם לרוכב וגם אם בטעות נכנסים באדם שהולך על המדרכה [תתפלאו שלפעמים גם זה קורה ] .
רכיבה ללא עזרת המנוע ,כאופניים לכל דבר ,קצת איטית ומורגש שאתה סוחב איתך מטען עודף [ מראה לך כמה המנוע עוזר בנסיעות ובמיוחד בעליות ] .
אין ספק שנאו בייק יספקו הנאה בטוחה לרוכבים עליו ,המחיר למי שמסתכל לאורך השנים יחזיר את עצמו בענק .לא רואה שום חיסרון אחר
אני נמצא עם האופניים בחיפה ,כל מי שמעוניין להגיע לרכב עליהם בעצמו לנסות ולראות את ההבדל בינהם להין אופניים חשמליות מהדגמים הנפוצים ,מוזמן בתאום מראש . 

אין תגובות: